Warsztat „Wycena lasów i drzewostanów techniką szacunku brakarskiego” w 2013 roku

Wychodząc naprzeciw sugestiom absolwentów studiów podyplomowych oraz uczestników praktyk zawodowych z zakresu szacowania nieruchomości, zapraszamy na jednodniowe szkolenia warsztatowe w terenie na temat:

„Wycena lasów i drzewostanów techniką szacunku brakarskiego”

 

Termin: sobota 26-go maja lub 16-go czerwca 2012 (w zależności od prognozy pogody, gdyż zajęcia odbywają się w terenie) w godzinach 9:00 – 18:00

Cena: koszt warsztatów wynosi: 150 pln (za udział) + 50 pln (za materiały do warsztatów). Uczestnicy warsztatów z zakresu wyceny edycja VII i VIII ponoszą tylko koszt materiałów.

Zgłoszenia: Wszystkie osoby zainteresowane wyceną lasów proszone są o kontakt e-mailowy na adres: jezienicka#poczta.onet.pl (zamiast # proszę wpisać @) do dnia 20 maja 2012.

Miejsce:
Spotkanie odbędzie się w miejscowości Ponięcice pod Raciborzem (patrz mapa poniżej)

 

Zaproszenie adresowane jest do uczestników studiów podyplomowych oraz stacjonarnych z zakresu Wyceny Nieruchomości jak również uczestników praktyk zawodowych z zakresu Wyceny Nieruchomości, osób przygotowujących się do egzaminu państwowego na uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego oraz wszystkich pozostałych osób zainteresowanych lasami pod kątem ich wyceny.

 

Zajęcia odbywać się będą w grupach kilkunastoosobowych w leśniczówce w formie zajęć wprowadzających, teoretycznych połączonych z prezentacją na podstawie przygotowanych materiałów oraz warsztatów w terenie leśnym z udziałem leśnika. Po wstępie teoretycznym oraz zajęciach praktycznych w terenie, uczestnicy udadzą się do siedziby koła łowieckiego gdzie wykonają czynności szacunkowo-obliczeniowe wyceny lasów i drzewostanów techniką szacunku brakarskiego. Po zakończeniu zajęć zapraszamy na poczęstunek i rozmowy przy ognisku.

Szkolenia odbywają się cyklicznie, z pominięciem okresu zimowego, dwa do trzech razy w roku, w miarę zgłaszanego zainteresowania uczestników.

 

Szkolenie prowadzą:
• Rzeczoznawca Majątkowy mgr inż. Danuta Jezienicka;
• Podleśniczy Artur Osak.

 

Jak dojechać:

Z Warszawy do Katowic, dalej na Racibórz. Z Raciborza na Szonowice. Proszę tak zaplanować trasę by nie przeprawiać się przez rzekę – w soboty przeprawy nieczynne.

 

Od Szonowic drogą około 2km Ponięcice, pierwszy dom po prawej w pobliżu Spółdzielni Produkcyjnej.

Dojazd drogą polną od głównej drogi w Ponięcicach. Skręt na drogę polną w rejonie Spółdzielni Produkcyjnej / kompleks budynków  o białej elewacji /. Leśniczówka to pierwsze zabudowania po prawej stronie oddalone od drogi około 200m. Wszyscy mieszkańcy znają leśniczówkę.

mapa_poniecice

zdjecie_poniecice

Tagi: , ,