Praktyki zawodowe z zakresu szacowania nieruchomosci w 2013 roku
mgr inż. Danuta Jezienicka podczas zajęć

Praktyki zawodowe z zakresu szacowania nieruchomosci w 2013 roku

Firma EXPERT Wycena Nieruchomości i Usługi Projektowe pragnie zaprosić na IX edycję PRAKTYK ZAWODOWYCH Z ZAKRESU SZACOWANIA NIERUCHOMOŚCI w roku 2013.

Praktyki prowadzone będą przez mgr inż. Danutę Jezienicką w zaspole Rzeczoznawców Majątkowych: * mgr inż. Danuta Jezienicka – szef firmy i kierownik zespołu;
* mgr inż. Maciej Wolski;
* mgr inż. Waldemar Konieczny;
* mgr inż. Henryk Michnik;
* mgr inż. Joanna Fronckowiak-Wołoszyn;
* mgr inż. Nina Oktawiec;
* mgr inż. Halina Bagnicka;
skład zespołu może ulec zmianie.

Zjazdy warsztatowe grupy gliwickiej rozpoczną się we wrześniu 2013 roku. Orientacyjny koszt praktyki dla Grupy Gliwickiej wynosi 6300 zł + 600zł (koszt opłat na rzecz Federacji oraz Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych za wydanie dziennika praktyk). Finalny koszt praktyki zależny jest od ilości zgłoszonych uczestników.

Uwaga!!! Spotkanie organizacyjno-robocze Grupy Gliwickiej odbędzie się 7-go Lipca 2013 o godz. 9:00, w siedzibie firmy w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 99 w biurowcu Instytutu Materiałów Ogniotrwałych.

Na spotkanie prosimy przynieść dyplomy ukończenia lub zaświadczenia o ukończeniu studiów z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego.

Spotkanie oprócz części organizacyjnej będzie miało też charakter roboczy.

 

Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt e-mailowy na adres: jezienicka#poczta.onet.pl (zamiast # proszę wpisać @).

 

 

Ponadto zapraszamy na jednodniowe szkolenia warsztatowe w terenie na temat: „Wycena lasów i drzewostanów techniką szacunku brakarskiego”.

Tagi: ,